افزونه PDF Watermark ایجاد واترمارک در فایل های PDF ووکامرس نسخه 1.1.3

PDF Watermark نام افزونه کاربردی ووکامرس می‌باشد که می‌توانید توسط آن بر روی فایل ها و کتاب های خود واترمارک قرار داده تا بتوانید از آن ها حفاظت کنید. شما می‌توانید با قرار دادن واترمارک به صورت تصویر و یا متن بر روی کتاب های الکترونیکی خود این اطمینان را داشته باشید که کتاب های های شما توسط افراد سودجو کپی و منتشر نخواهد شد.

همچنین توسط افزونه واتر مارک ووکامرس PDF Watermark می‌توانید بر روی فایل های خود رمز عبور قرار داده و یا از امکان ویرایش و یا کپی متن های کتاب های الکترونیکی فروشگاه خود جلوگیری کنید.

همچنین یکی از بهترین امکانات افزونه PDF Watermark امکان قرار دادن واترمارک اختصاصی هر مشتری بر روی کتاب های PDF می‌باشد که توسط این امکان می‌توان در صورت انتشار کتاب ها به صورت غیرمجاز توسط مشتریان فرد مورد نظر را سریعا شناسایی کرده و با او برخورد کنید.

در ادامه می‌توانید ویژگی های دیگر این افزونه را مشاهده کنید. هم اکنون می‌توانید افزونه کمیاب و کاربردی PDF Watermark را از سایت پرشین اسکریپت دریافت کنید.

افزونه PDF Watermark ایجاد واترمارک در فایل های PDF

قابلیت های افزونه PDF Watermark ایجاد واترمارک در فایل های PDF ووکامرس نسخه 1.1.3

  • امکان قرار دادن متن
  • امکان قرار دادن تصاویر
  • امکان استفاده از واترمارک های اختصاصی بر هر مشتری
  • امکان جلوگیری از کپی متن های PDF
  • امکان جلوگیری از ویرایش PDF
  • امکان قرار دادن رمز عبور
  • و امکانات دیگر…

دسته بندی: ووکامرس

برچسب ها: 1.1.1 PDF PDF Watermark PDF woocommerce WooCommerce PDF Watermark افزونه واترمارک PDF افزونه واترمارک ووکامرس افزونه ووکامرس واترمارک ووکامرس ووکامرس

بروزرسانی شده در: 2 سال قبل

یک دیدگاه

  • با سلام؛ افزونه داشت کار می کرد که ssl برای سایت گرفتیم، از کار افتاد و پلاگین فشرده سازی تصاویر super-smush هم چند روز پیش نصب کردیم. آیا مشکل ایجاد شده به علت ssl یا super-smush است؟
آموزش طراحی سایت
هاست ووکامرس
+3800

روز فعالیت سایت

+57,358

کاربر عضو

+22,152

مبحث در تالارگفتگو

+117,999

پاسخ در تالارگفتگو

+10.000

دیدگاه ثبت شده

+2000

قالب،اسکریپت و افزونه

دریافت جدیدترین مطالب در تلگرام
@persianscript