افزونه TagGator Pro ساخت اتوماتیک برچسب ها در وردپرس نسخه 2.0

شما هم نمیدانید که از چه برچسب هایی برای محتوا خود استفاده کنید؟ آیا انتخاب برچسب های مناسب که به شدت بر روی سئو سایت تاثیر می گذارد، برای شما وقت گیر است؟

TagGator Pro یکی از افزونه های معروف و پرکاربرد است که از آن برای ایجاد برچسب بر اساس کلمات کلیدی مقاله استفاده می شود. شما تنها با یک بار فعال سازی و پیکربندی این افزونه می توانید برای همیشه از برچسب گذاری مناسب پست های سایت خود، اطمینان حاصل کنید.

افزونه برچسب اتوماتیک

بر اساس مطالب و محتوا های موجود در سایت، برچسب ها و کلمات کلیدی را در اختیار TagGator قرار دهید و این افزونه از بهترین آن ها برای ایجاد یک برچسب استفاده می کند.

هم چنین این افزونه به شما کمک می کند تا پست ها را هنگام ایجاد برچسب گذاری کنید و می توانید همه پست ها و برچسب های خود را در لحظه اسکن کنید.

ویژگی های افزونه TagGator Pro ساخت اتوماتیک برچسب ها در وردپرس نسخه 2.0

از ویژگی های این قالب می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. برچسب گذاری خودکار: در زمان ایجاد پیام، پست های شما به طور خودکار نشان می شوند.
 2. سازگار با اتوبلاگ: سازگار با راه حل هایی است که وبلاگ ارائه می کند و هنگام ایجاد پست ها، برچسب ها به طور خودکار ایجاد می شوند.
 3. جستجوگر کلمات کلیدی سایت: کلمات کلیدی که نشان دهنده برند شماست را بنویسید. این افزونه برچسب های مناسب را ایجاد کرده و به آنها اختصاص می دهد.
 4. تنظیمات: فقط با یک بار تنظیم کردن این افزونه، تمامی قسمت ها به بهترین شکل ممکن فعال می شوند.
 5. تگ کردن همه مطالب سایت : شما می توانید تمامی پست های سایت را تگ کنید.

جدیدا به این پلاگین قابلیت های جدید تری هم افزوده شده است که به شما این امکان را می دهد تا مینیمم موارد وقوع یک برچسب و کلمات کلیدی آن را در محتویات و عنوان یک پست تنظیم کرده تا برچسب گذاری شود. همچنین در آپدیت جدید این پلاگین که در سال 2020 میلادی منتشر شد، شما می توانید وارد کردن برچسب به صورت دستی را انواع مختلف پست سفارشی غیرفعال کرده و طبقه بندی سفارشی را برای برچسب ها برگزینید.

دسته بندی: اخبار سایت افزونه وردپرس

برچسب ها:

بروزرسانی شده در: 2 هفته قبل

هیچ نظری ثبت نشده است! شما می توانید اولین نفر باشید

  آموزش طراحی سایت
  هاست ووکامرس
  +3800

  روز فعالیت سایت

  +57,358

  کاربر عضو

  +22,152

  مبحث در تالارگفتگو

  +117,999

  پاسخ در تالارگفتگو

  +10.000

  دیدگاه ثبت شده

  +2000

  قالب،اسکریپت و افزونه

  دریافت جدیدترین مطالب در تلگرام
  @persianscript