اسکریپت پشتیبانی و گفتگو آنلاین با مشتریان در سایت با تلگرام TelegramSiteHelper

TelegramSiteHelper نام اسکریپت حرفه ای تلگرام می‌باشد که با استفاده از آن می‌توانید یک ربات در جهت ارتباط با مشتریان و گفتگو آنلاین و پاسخ به سوالات ،راه اندازی کنید. این اسکریپت با امکان ایجاد یک چت آنلاین حرفه ای از طریق تلگرام به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید به راحتی به وسیله آن ، گفتگو با مشتریان خود را مدیریت کرده و در هر زمان ، پاسخگو سوالات آن ها باشید.

با استفاده از این اسکریپت می‌توانید با دستگاه های مختلف مانند موبایل و تبلت و سیستم های خانگی که امکان نصب تلگرام بر روی آنها امکان پذیر است با مشتریان خود در ارتباط باشید. در ادامه می‌توانید آموزش نصب اسکریپت تلگرام TelegramSiteHelper  را مطالعه کنید.

اسکریپت پشتیبانی و گفتگو آنلاین با مشتریان در سایت با تلگرام TelegramSiteHelper

این اسکریپت در کنار اجرا بروی انواع سرور اختصاصی و مجازی به شما این امکان را می‌دهد تا بر روی هاست خود نیز آن را آپلود و از امکانات آن استفاده کنید.

  1. در مرحله نخست از طریق ربات @BotFather یک ربات جدید ایجاد کنید.
  2. در مرحله بعد نیاز است که به پوشه «telegramSiteHelper/tbConfig.php» درون فایل زیپ رفته و اطلاعات خود را وارد کنید. از طریق این فایل شما باید پسورد مدیریت خود را تغییر داده و اطلاعات دیگری مانند توکن ربات و اطلاعات دیتابیس خود را وارد کنید.
  3. پس از این مرحله نیاز است که فایل های این اسکریپت را بر روی سرور و یا هاست خود آپلود کنید.
  4. در مرحله بعد فایل telegramSiteHelper/tbServer.php را در کرون جاب هاست بر روی 1 دقیقه تنظیم کنید.
  5. استفاده از چت آنلاین

اسکریپت پشتیبانی و گفتگو آنلاین با مشتریان در سایت با تلگرام TelegramSiteHelper

6. ربات خود را به لیست مخاطبین خود اضافه کنید.

7. رمز عبور مدیریت خود را وارد کنید.(در مرحله قبل در فایل tbConfig.php رمز خود تغییر دهید و از آن در این مرحله استفاده کنید)

8. در جهت استفاده از ربات از دستور «/ آفلاین»، «/ آنلاین»، «/ خروج» استفاده کنید.

 

در پایان شما به وسیله این اسکریپت و نصب آن بر روی سرور و هاست خود(دارای SSL) می‌توانید با افزودن پنجره چت آنلاین در سایت خود، به صورت آنلاین به سوالات مشتریان خود پاسخ داده و از این طریق در هر زمان پشتیبان مشتریان خود باشید.

دسته بندی: پشتیبانی مشتری چت

برچسب ها: TelegramSiteHelper آموزش نصب تلگرام بر روی هاست اسکریپت TelegramSiteHelper اسکریپت تلگرام پشتیبانی سایت اسکریپت ربات تلگرام اسکریپت ربات پشتیبانی مشتریان ربات تلگرام PHP ربات تلگرام پشتیبانی سایت ربات چت تلگرام

بروزرسانی شده در: 3 سال قبل

2 دیدگاه

+3800

روز فعالیت سایت

+57,358

کاربر عضو

+22,152

مبحث در تالارگفتگو

+117,999

پاسخ در تالارگفتگو

+10.000

دیدگاه ثبت شده

+2000

قالب،اسکریپت و افزونه

دریافت جدیدترین مطالب در تلگرام
@persianscript