publishpress نام افزونه رایگان و کاربردی وردپرس می‌باشد که یک ابزار حرفه ای در اختیارتان قرار خواهد داد که به وسیله آن می‌توانید بر روی انتشار محتوای وبسایت وردپرسی خود یک مدیریت حرفه ای داشته باشید. این افزونه به وسیله امکانات بسیار متنوع خود به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید یک تعامل بسیار خوب بین نویسندگان و سردبیران ایجاد کرده و امکانات مختلف را در اختیارشان قرار دهید. این افزونه دارای یک تقویم حرفه ای و کارآمد بوده که به وسیله آن می‌توانید زمان انتشار محتوا زمانبندی شده را در این تقویم مشاهده کنید.

افزونه publishpress انتشار حرفه‌ای محتوای وردپرس

افزونه وردپرس publishpress دارای سیستم اعلان خبری نیز می‌باشد که با ایجاد تغییرات در مطالب، به اعضای تیم اطلاع رسانی خواهد کرد. همچنین به وسیله این افزونه می‌توانید انواع وضعیت را برای مطالب خود به وجود بیاورید. به طور مثال می توانید وضعیت ها را برای مطابقت با مراحل گردش کار انتشارات تیم خود تعریف کنید. همچنین این افزونه به نویسندگان و سردبیران این امکان را می‌دهد تا در صفحه ویرایش هر مطلب بتوانند به صورت خصوصی با یکدیگر گفتگو کرده و موارد مورد نیاز را به یکدیگر یادآوری کنند.

افزونه publishpress ، یک افزونه رایگان وردپرس می‌باشد که می‌توانید آن را از مخزن وردپرس دانلود و نصب کنید. همچنین در قسمت جستجو افزونه ها میتوانید آن را جستجو و نصب کنید.

افزونه های جانبی publishpress

افزونه جانبی publishpress نام افزونه جانبی publishpress می‌باشد که به وسیله آن می‌توانید به دسترسی کاربران بر روی دکمه انتشار مطالب مدیریت داشته باشید. همان طور که می‌دانید کاربران می‌توانند به دکمه انتشار مطالب دسترسی داشته و در صورت تمایل مطلب مورد نظر را منتشر کنند. شما به وسیله این افزونه می‌توانید تصمیم بگیرید که چه کسی به این دکمه دسترسی داشته باشد.

افزونه جانبی Multiple Authors نام افزونه جانبی publishpress می‌باشد که به وسیله آن می‌توانید برای هر مطلب چندین نویسنده را انتخاب کنید. همان طور که می‌دانید، وردپرس به شما اجازه می‌دهد تا تنها برای هر مطلب یک نویسنده را انتخاب کنید. به وسیله این افزونه می‌توانید چندین نویسنده را برای هر مطلب انتخاب کرده و حتی می‌توانید از کاربران مهمان و غیر عضو نیز استفاده کرده و نام او را به عنوان یکی از نویسندگان مطلب مورد نظر نمایش دهید.

افزونه جانبی WooCommerce Checklist نام افزونه جانبی publishpress می‌باشد که به وسیله آن می‌توانید جهت انتشار مطالب محصولات فروشگاه ووکامرسی خود، یک چک لیست برای نویسندگان محصولات ایجاد کرده و وظایف و قوانینی که برای محصولات مشخص کرده اید را به نویسنده نمایش دهد. این امکان از آن جهت مهم می‌باشد که به وسیله آن می‌توانید در انتشار محصولات خود از دقت بیشتری استفاده کرده و موارد ذکر شده به نویسنده را به او یادآوری کنید.

افزونه جانبی Slack Integration نام افزونه جانبی publishpress می‌باشد که به وسیله آن می‌توانید سرویس Slack را با این افزونه  ادغام کنید.

افزونه جانبی Reminders نام افزونه جانبی publishpress می‌باشد که به وسیله آن می‌توانید پیام های اطلاع رسانی خود را قبل و یا بعد از انتشار مطالب ارسال کنید. به وسیله این افزونه می‌توانید یادآوری ها خود را برای اعضا تیم خود ارسال کنید.

افزونه جانبی Content Checklist نام افزونه جانبی publishpress می‌باشد که به وسیله آن می‌توانید برای نویسندگان خود، یک چک لیست ایجاد کرده و موارد خواسته شده از او را، یادآوری کنید. شما می‌توانید به وسیله این افزونه، ویژگی های مورد نیاز خود را از نویسنده خواسته و به او نمایش دهید. به طور مثال:پست دارای تصویر شاخص باشد، تعداد دسته بندی ها، تعداد برچسب ها،تعداد کلمات پست و موارد دیگر که می‌توانید آن ها را از نویسندگان بخواهید.

قابلیت افزونه publishpress انتشار حرفه‌ای محتوای وردپرس

  • دارای تقویم حرفه ای و جذاب
  • دارای افزونه های جانبی کاربردی
  • تصویر واضح از تمام محتوای برنامه ریزی شده و منتشر شده
  • دارای اعلان خبری بین اعضای تیم
  • اطلاع رسانی از تغییرات محتوا
  • امکان بازبینی محتوا
  • امکان ایجاد وضعیت های مختلف مطالب
  • امکان گفتگو خصوصی بین نویسندگان و سردبیران جهت اصلاح محتوا در زیر هر پست
  • امکان سفارشی سازی نقش های کاربری
  • و امکانات دیگر…

[mycred_sell_this]لینک دانلود برای کاربران VIP قابل نمایش است.[/mycred_sell_this]

دانلود و اطلاعات بیشتر
چرا فایل های پرشین اسکریپت رایگان است؟

تمامی افزونه ها و قالب های موجود در پرشین اسکریپت به صورت کاملا اورجینال و بدون دستکاری تهیه می شوند و به اشتراک گذاشته می شوند. تمامی منابع و فایل های موجود در پرشین اسکریپت متن باز و بدون قفل گذاری می باشد و شما می توانید از سلامت کدهای درون سورس ها اطمینان حاصل کنید

برچسب ها: Content Checklist publishpress vip افزودن چند نویسنده به یک مطلب افزونه افزونه publishpress افزونه انتشار مطالب وردپرس افزونه وردپرس افزونه مدیریت انتشار مطالب افزونه مدیریت نویسنده افزونه مدیریت نویسندگان وردپرس افزونه چک لیست وردپرس زمانبندی انتشار مطالب وردپرس وردپرس ووکامرس معرفی افزونه publishpress چک لیست محتوا وردپرس

نظرات

5 1 رای
رأی دهی به مطلب
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات