پرشین اسکریپت، 11 سال در کنار شما!

18 فروردین سال 1386 ، در چنین روزی پرشین اسکریپت متولد شد. امروز با افتخار ، یازدهمین تولد پرشین اسکریپت را در کنار شما جشن میگیریم و امیدواریم بتوانیم همچون گذشته ، بتوانیم خدمات مناسبی ارائه دهیم.

اولین تغییر: طراحی جدید قالب

در سالی که گذشت ، مهمترین اتفاقی که در پرشین اسکریپت رخ داد ، پوست اندازی بود. ما در این سال اقدام به طراحی مجدد پرشین اسکریپت در راستای افزایش بهره وری و کارآمدی کردیم که خوشبختانه بازخورد مناسبی از کاربران دریافت کردیم.

 

دومین تغییر: بخش VIP

بخش جدیدی با عنوان VIP راه اندازی کردیم ، که کاربران میتوانند با خرید اعتبار ، از مطالب ویژه پرشین اسکریپت استفاده کنند. این بخش به دلیل جدید بودن ، مطالب زیادی ندارد اما بزودی ، محتوای ویژه و VIP که برای کاربران در نظر گرفته ایم را در بخش مذکور معرفی خواهیم کرد.

کاربران به دو طریق می توانند اقدام به کسب اعتبار کنند:

  1. خرید اعتبار به صورت آنلاین (پرداخت وجه)
  2. کسب اعتبار با بازدید روزانه از پرشین اسکریپت

 

سومین تغییر: دوره های آموزش طراحی سایت

مهمترین بخش و تغییر سال گذشته در پرشین اسکریپت ، راه اندازی بخش دوره های آموزش ویدئویی بوده است. این بخش با ارائه جدیدترین آموزشهای رایگان و غیر رایگان ، در راستای درخواست کاربران برای ایجاد بخش اشتراک گذاری و آموزش راه اندازی شده است. هم اکنون “دوره آموزشی حذف ویروس از وب سایت های وردپرسی” و “دوره آموزشی پیاده سازی و طراحی فروشگاه اینترنتی با ووکامرس” به صورت کامل منتشر شده است که کاربران می توانند با عضویت در این بخش ، از ویدئوها استفاده نمایند.

 

امید است ، بتوانیم در یازدهمین سال فعالیت خود ، خدمات مناسبی به کاربران ارائه دهیم و خدمات فعال کنونی را ، بهبود ببخشیم.

در نهایت از همکاری ، فعالیت و کمک تمامی اعضای پرشین اسکریپت که در راهنمایی کاربران در تالار گفتگوی پرشین اسکریپت فعالیت می کنند ، کمال تشکر را داریم.

با احترام / محمد مجیدی – مدیر تیم پرشین اسکریپت

دسته بندی: اخبار سایت

برچسب ها: 11 سال persianscript تولد پرشین اسکریپت پرشین اسکریپت

بروزرسانی شده در: 3 سال قبل

7 دیدگاه

  • تبریک میگم :  شما تنها گزینه من و من بع من هستید کامل ترین وبسایت هستید :) سپاس از شما اگر ممکنه یک بخش درخواست م بگذارید ممنون میشم این یک نظره :))
  • من هم تبریک میگم، همیشه موفق باشی محمد جان، ماهم در کنار شما و دوستان از تبادل اطلاعات تو این محیط لذت میبریم.<3
  • تقریباً 5-6 سالی هست که با پرشین اسکریپت آشنا هستیم ، سایت های مشابه زیادی مثل وب آلفا ، اسکریپت نالرز ، وارز98 و ... اومدن و رفتن ، ولی خوشحالم که شما هم کیفیت رو ارتقا دادید و هم سرپا موندین... خدا قوت
آموزش طراحی سایت
هاست ووکامرس
+3800

روز فعالیت سایت

+57,358

کاربر عضو

+22,152

مبحث در تالارگفتگو

+117,999

پاسخ در تالارگفتگو

+10.000

دیدگاه ثبت شده

+2000

قالب،اسکریپت و افزونه

دریافت جدیدترین مطالب در تلگرام
@persianscript