GravityView Advanced Filtering نام یکی از افزونه جانبی گراویتی فرم می‌باشد که به وسیله آن می‌توانید کنترل بسیار دقیقی بر روی نحوه نمایش اطلاعات گراویتی فرم داشته باشید. از آنجا که این افزونه ، یکی از افزونه های GravityView می‌باشد و افزونه GravityView به شما این امکان را خواهد داد که بتوانید اطلاعات فرم ساز گراویتی فرم را نمایش دهید، به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید کنترل بیشتری بر روی نحوه نمایش اطلاعات افزونه گراویتی فرم داشته باشید.

افزونه جانبی GravityView Advanced Filtering به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید تنها اطلاعاتی را نشان دهید که کاربر عضو بوده و وارد وبسایت شده باشد. همچنین اطلاعاتی را در بخش جستجو نمایش دهید که با کلمه جستجو مطابقت داشته باشد. امکان دیگر این افزونه به شما این قابلیت را می‌دهد تا اطلاعات که در یک بازه زمانی مشخص ارسال شده اند را نمایش دهید. در ادامه می‌توانید ویژگی های دیگر این افزونه را مشاهده کنید.

نکته: افزونه GravityView Advanced Filtering یکی از افزونه های جانبی افزونه GravityView می‌باشد. جهت استفاده از این افزونه میبایست افزونه GravityView را از سایت پرشین اسکریپت دانلود کرده و نصب کنید.

افزونه GravityView Advanced Filtering کنترل دقیق نمایش اطلاعات گراویتی فرم

قابلیت های افزونه GravityView Advanced Filtering کنترل دقیق نمایش اطلاعات گراویتی فرم نسخه 2.16.0.2

  • فقط اطلاعات کاربران وارد شده به سایت نمایش داده می شود.
  • نمایشهای اطلاعاتی که با یک مقدار جستجو مطابقت دارند
  • نمایش نوشته ها توسط نقش کاربر
  • ورودی ها را در یک محدوده تاریخ خاص نشان می دهد
  • ورودی های فیلتر بر اساس مقادیر url که به صفحه جاری منتقل می شوند
  • و امکانات دیگر…

[mycred_sell_this]لینک دانلود برای کاربران VIP قابل نمایش است.[/mycred_sell_this]

3 2 رای ها
رأی دهی به مطلب
دانلود و اطلاعات بیشتر
چرا فایل های پرشین اسکریپت رایگان است؟

تمامی افزونه ها و قالب های موجود در پرشین اسکریپت به صورت کاملا اورجینال و بدون دستکاری تهیه می شوند و به اشتراک گذاشته می شوند. تمامی منابع و فایل های موجود در پرشین اسکریپت متن باز و بدون قفل گذاری می باشد و شما می توانید از سلامت کدهای درون سورس ها اطمینان حاصل کنید

برچسب ها: GravityView Advanced Filtering vip آخرین نسخه افزونه Direct Download افزونه GravityView Advanced Filtering افزونه جانبی گراویتی فرم افزونه جانبی گراویتی ویو نمایش اطلاعات گراویتی فرم گراویتی فرم گراویتی ویو

نظرات

guest

6 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات