افزونه FileBird پوشه بندی رسانه ها در وردپرس نسخه 3.9

FileBird نام افزونه کاربردی و حرفه ای وردپرس می باشد که به وسیله آن میتوانید رسانه های خود را به آسانی توسط آن پوشه بندی کنید. این قابلیت به شما این امکان را می دهد تا از بی نظمی فایل ها خود در وردپرس جلوگیری کرده و آنها را بر اساس موارد دلخواه مرتب کنید. با این روش دیگر دسترسی به فایل ها و رسانه های وردپرس آسان بوده و میتوانید به آسانی به موارد دلخواه خود دست پیدا کنید. این افزونه به شما این امکان را می دهد تا به صورت بی نهایت پوشه های دلخواه خود را ایجاد کرده و رسانه ها را در آنها قرار دهید.

افزونه پوشه بندی رسانه های وردپرس FileBird دارای تولباری حرفه ای بوده که امکاناتی مختلف را در جهت مدیریت پوشه ها در اختیارتان قرار خواهد داد. شما به وسیله این تولبار میتوانید تغییرات مختلفی همچون تغییر نام و حذف پوشه ها را به وسیله آن انجام دهید. در کنار تمامی امکانات ، این افزونه از زبان های مختلفی پشتیبانی کرده و میتوانید از آن در وبسایت خود در جهت بهره وری کارها استفاده کنید.

افزونه FileBird پوشه بندی رسانه ها در وردپرس

قابلیت های افزونه FileBird پوشه بندی رسانه ها در وردپرس نسخه 3.9

 • ظاهر کاربر پسند
 • تغییر نام پوشه ها با یک کلیک
 • کنترل کامل پوشه ها به وسیله تولبار
 • ایجاد بی نهایت پوشه برای رسانه ها
 • سازگار با اکثر افزونه ها
 • و امکانات دیگر…

دسته بندی: افزونه وردپرس

برچسب ها: FileBird FileBird - WordPress Media Library Folders افزونه افزونه FileBird افزونه وردپرس افزونه مرتب سازی فایل ها وردپرس بخش بندی فایل های وردپرس پوشه بندی رسانه وردپرس وردپرس مدیریت رسانه وردپرس مدیریت فایل های وردپرس

بروزرسانی شده در: 3 ماه قبل

هیچ نظری ثبت نشده است! شما می توانید اولین نفر باشید

  +3800

  روز فعالیت سایت

  +57,358

  کاربر عضو

  +22,152

  مبحث در تالارگفتگو

  +117,999

  پاسخ در تالارگفتگو

  +10.000

  دیدگاه ثبت شده

  +2000

  قالب،اسکریپت و افزونه

  دریافت جدیدترین مطالب در تلگرام
  @persianscript