افزونه تبلیغات شناور Ad Overlay Anything وردپرس نسخه 1.9.1

Ad Overlay Anythingیک افزونه فوق العاده خاص و حرفه ای وردپرس است که با کمک آن میتوانید تبلیغات خود را در بالای همه موارد از جمله فیلم ها، تصاویر یا متن های جاسازی شده و … نشان دهید.

با نمایش دادن تبلیغات مهم و ویژه در خصوص محتوای های ارزشمند خود در بالای صفحه سایت، میزان نمایش تبلیغات و درآمد سایت خود را به طور چشمگیری افزایش دهید!

افزونه تبلیغات وردپرس

چگونه این افزونه به سایت ما کمک می کند؟

تبلیغات موثر نیستند و هیچ تاثیری ندارند، مگر آن که دیده شوند. تلاش برای دیده شدن تبلیغات حتی مهم تر از خود تبلیغات است. چنان چه که بازدید کنندگان وب سایت شما، تبلیغاتی را که قرار می دهید نمی بینند، تلاش شما برای افزایش فروش، ناکارآمد خواهد بود و میزان درآمد شما سیر نزولی پیدا خواهد کرد.

 

Ad Overlay Anything به شما این امکان را می دهد تا تبلیغات تان را مستقیماً در محلی که بازدیدکنندگان در آنجا جستجو می کنند قرار دهید، در نتیجه بازدیدهای تبلیغات خود را افزایش داده  و در نهایت درآمد حاصل ار فروش محصولات و یا ارائه خدمات ارزشمندی که برای آن ها تبلیغات کرده اید، به طور چشمگیری افزایش می یابد.  

 

جالب است بدانید که از این افزونه نه تنها در سایت های وردپرسی بلکه در شبکه هایی هم چون یوتیوپ و … استفاده می شود. هم چنین به شما این امکان را می دهد تا تبلیغات خود را متناسب با محتوای سایت خود انجام دهید. برای مثال بازدید کننده ای تنها مطالب خاصی از وب سایت شما را مشاهده می کند، پس به احتمال زیاد علاقه مند به محصولات یا خدمات مربوط به آن محتوا هستند.

 

متناسب سازی تبلیغات با توجه به سرچ های کاربران این امکان را می دهد تا نرخ تبدیل خود را افزایش داده و هزینه های تبلیغات را تا میزان زیادی بکاهید و همچنین از فضای تبلیغاتی استفاده بهتری ببرید.

 

دسته بندی: افزونه وردپرس

برچسب ها:

بروزرسانی شده در: 2 هفته قبل

هیچ نظری ثبت نشده است! شما می توانید اولین نفر باشید

  آموزش طراحی سایت
  هاست ووکامرس
  +3800

  روز فعالیت سایت

  +57,358

  کاربر عضو

  +22,152

  مبحث در تالارگفتگو

  +117,999

  پاسخ در تالارگفتگو

  +10.000

  دیدگاه ثبت شده

  +2000

  قالب،اسکریپت و افزونه

  دریافت جدیدترین مطالب در تلگرام
  @persianscript