افزونه بزرگنمایی تصاویر محصولات ووکامرس Zoom Magnifier Premium نسخه 1.4.2

YITH WooCommerce Zoom Magnifier Premium نام افزونه حرفه ای و کاربردی فروشگاه ساز ووکامرس می‌باشد که به وسیله آن می‌توانید امکان زوم و بزرگنمایی را بر روی تصاویر محصولات فروشگاه ووکامرسی خود قرار دهید. این قابلیت به مشتریان فروشگاه این امکان را می‌دهد تا تصویر محصولات را با دقت بیشتری مشاهده کرده و از جزئیات محصولات آگاه شوند. این قابلیت باعث افزایش اعتماد و آگاهی مشتری از محصول مورد نیاز خود شده و بهترین خرید را به مشتری رائه خواهد داد.

افزونه زوم تصاویر محصولات ووکامرس Zoom Magnifier Premium دارای تنظیمات متعددی می‌باشد که به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید امکانات این افزونه را مطابق با نیاز خود شخصی سازی کنید. این افزونه به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید با تعیین موقعیت جعبه زوم تصویر آن را در مکان دلخواه خود نمایش دهید. همچنین می‌توانید بزرگنمایی تصاویر محصول را بر روی محصولات خاص اعمال کنید. در ادامه می‌توانید ویژگی های دیگر این افزونه را مطالعه کنید.

افزونه بزرگنمایی تصاویر محصولات ووکامرس Zoom Magnifier Premium

قابلیت های افزونه بزرگنمایی تصاویر محصولات ووکامرس Zoom Magnifier Premium نسخه 1.4.2

 • امکان تعیین موقعیت جعبه بزرگنمایی تصویر
 • دارای دکمه حالت تصویر بزرگ
 • امکان تعیین زوم برای محصولات خاص
 • و امکانات دیگر…

دسته بندی: ووکامرس

برچسب ها: Zoom Magnifier Premium افزونه Zoom Magnifier Premium افزونه زوم تصاویر ووکامرس افزونه زوم عکس ووکامرس افزونه زوم ووکامرس افزونه ووکامرس زوم تصویر محصول ووکامرس ووکامرس

بروزرسانی شده در: 4 ماه قبل

مطالب مشابه

هیچ نظری ثبت نشده است! شما می توانید اولین نفر باشید

  +3800

  روز فعالیت سایت

  +57,358

  کاربر عضو

  +22,152

  مبحث در تالارگفتگو

  +117,999

  پاسخ در تالارگفتگو

  +10.000

  دیدگاه ثبت شده

  +2000

  قالب،اسکریپت و افزونه