افزونه پیشنهاد محصول هوشمند ووکامرس WooCommerce Smart Product Recommendation نسخه 1.0.3

WooCommerce Smart Product Recommendation نام افزونه کاربردی افزونه فروشگاه ساز ووکامرس می‌باشد که با استفاده از آن می‌توانید امکانی به وجود بیاورید که به وسیله آن به صورت کاملا هوشمند محصولاتی را به کاربران جهت خرید پیشنهاد دهد.صاحبان فروشگاه ها به دنبال ابزارهایی هستند که آنها را با انواع محصولاتی که مشتریان اغلب جستجو می کنند به روز نگه دارد . کسب آشنایی با محبوب ترین محصولات (محصولات مورد جستجو توسط مشتریان)، به مدیران فروشگاه ها کمک می کند تا فروش خود را در مقیاس وسیع افزایش دهند.

در عصر رقابت فروشگاه های اینترنتی ، ردیابی محصولات مورد علاقه مشتریان، کمک می‌کند تا مدیران فروشگاه مشتریان بیشتری را در اختیار داشته باشند. آنها می توانند فروشگاه خود را با محصولاتی که مشتریانشان بسیار مورد علاقه شان است، به روز کنند.به وسیله این افزونه می‌توانید مشتریان خود را با تجربه مشاهده محصولات مورد علاقه شان در مسیر خرید از فروشگاه تان قرار دهید.

افزونه ووکامرس WooCommerce Smart Product Recommendation با ردیابی فعالیت کاربران در فروشگاه، محصولات مورد علاقه آن ها را شناسایی کرده و بنا به نیازهای آن ها به مدیر فروشگاه این امکان را می‌دهد تا محصولات خود را به او پیشنهاد دهد. این افزونه با سیستم گزارش دهی خود به مدیر فروشگاه این امکان را می‌دهد تا متوجه دلیل عدم خرید مشتری شده و محصولات مورد علاقه او را شناسایی کند.

افزونه پیشنهاد محصول هوشمند ووکامرس WooCommerce Smart Product Recommendation

قابلیت های افزونه پیشنهاد محصول هوشمند ووکامرس WooCommerce Smart Product Recommendation نسخه 1.0.3

 •  امکان نمایش پیشنهاد محصولات به مشتری
 • دارای سیستم گزارش دهی
 • دارای نمودار گزارش فروشگاه
 • امکان مشاهده محصولات پرطرفدار
 • امکان پیگیری دلیل عدم خرید مشتری
 • محصول را با ترتیب دسته بندی فهرست کنید
 • امکان پیگیری سفارشات موفق
 • و امکانات دیگر…

دسته بندی: ووکامرس

برچسب ها: WooCommerce Smart Product Recommendation افزونه توصیه محصولات هوشمند افزونه پیشنهاد ووکامرس افزونه ووکامرس افزونه هوشمند ووکامرس توصیه هوشمند محصولات ووکامرس پیشنهاد هوشمند محصولات ووکامرس پیشنهاد محصولات ووکامرس ووکامرس

بروزرسانی شده در: 1 سال قبل

هیچ نظری ثبت نشده است! شما می توانید اولین نفر باشید

  +3800

  روز فعالیت سایت

  +57,358

  کاربر عضو

  +22,152

  مبحث در تالارگفتگو

  +117,999

  پاسخ در تالارگفتگو

  +10.000

  دیدگاه ثبت شده

  +2000

  قالب،اسکریپت و افزونه

  دریافت جدیدترین مطالب در تلگرام
  @persianscript