با PSDBreaker فایل های PSD را براحتی به XHTML تبدیل کنید!

حتما تا کنون طرح ها و قالب های فراوانی را در محیط فتوشاپ طراحی کرده اید ولی نحوه تبدیل طرح هایتان را به یک صفحه HTML نمی دانستید! اگر تا کنون با ابزار های Slice در فتوشاپ ساعت ها وقت خود را برای تبدیل کار خود وقت صرف میکردید دیگر نیازی به این کار ندارید!

PSDBreaker یک ابزار کمکی برای فتوشاپ می باشد که به شما کمک میکند تا بدون درد و خونریزی طرح های PSD خود را به صورت یک سایت HTML تبدیل کنید! این ابزار در چند لحظه طرح شما را به یک وبسایت آماده و استاندارد ( W3C) تبدیل میکند. از نکات جالب این ابزار میتوان به پشتیبانی از CSS اشاره کرد! این به این معناست که فایل های فتوشاپ شما به صورت یک سایت کاملا CSS و استاندارد تبدیل خواهد شد! این ابزار در فتوشاپ نسخه های (cs2,cs3) تست شده است.

منبع: پرشین اسکریپت www.persianscript.ir

نحوه استفاده از این ابزار در فتوشاپ:

پس از دانلود فایل , ابتدا باید فایل psd مورد نظر را در محیط فتوشاپ باز کنید و با ابزار slice قسمت بندی کنید . سپس از منوی Flie/Scripts/Browse فایل PSDBreaker Export.jsx موجود در فایل دانلود شده را انتخاب میکنید.

ابزار به صورت اتوماتیک شروع به تبدیل فایل خواهد کرد. حالا یک پوشه با نام فایل psd شما در مسیر فایل psd ذخیره می شود!

دسته بندی: ابزار گرافیک نرم افزار

برچسب ها: PSDBreaker css html photoshop to html xhtml ابزار تبدیل psd تبدیل psd به html تبدیل psd به سایت تبدیل psd به قالب فتوشاپ وبسایت

بروزرسانی شده در: 3 سال قبل

25 دیدگاه

آموزش طراحی سایت
هاست ووکامرس
+3800

روز فعالیت سایت

+57,358

کاربر عضو

+22,152

مبحث در تالارگفتگو

+117,999

پاسخ در تالارگفتگو

+10.000

دیدگاه ثبت شده

+2000

قالب،اسکریپت و افزونه

دریافت جدیدترین مطالب در تلگرام
@persianscript