اجرای یک وب سایت تجارت الکترونیک با چالش های فراوان رو‌به‌رو است. مهمترین مانع و چالش برای یک فروشگاه اینترنتی، یافتن پلت فرم مناسب برای فروشگاه شما است. سیستم های بسیاری را می‌توانید انتخاب کنید که، هر کدام ادعا می کنند بهترین هستند.

به طور خاص، پرستاشاپ، مجنتو، ووکامرس، و Shopify توجه زیادی را جلب کرده و محبوبیت بیشتری‌دارند. هر یک از روش های منحصر به فرد و یک رویکرد را برای ساختن فروشگاه تجارت الکترونیکی شما ارائه می دهند. در اینجا یک نگاه عمیق تر به هرکدام از این سیستم های فروشگاه ساز خواهیم انداخت.

پرستاشاپ

پرستاشاپ یک پلت فرم تجارت الکترونیک با منبع باز است. شما می توانید آن را دانلود کرده و شروع به استفاده از آن به صورت کاملا رایگان کنید. این سیستم برای افرادی است که برای شروع کار نیاز به انعطاف پذیری و سرعت مناسبی دارند.

مقایسه فروشگاه‌ساز‌های ووکامرس و مجنتو و پرستاشاپ و Shopify

مزایا:

شما می توانید این سیستم را تغییر داده و گسترش دهید. از آنجا که منبع باز است، شما دسترسی مستقیم به کد اصلی دارید. این بدان معنی است که شما می توانید هر تغییری را که لازم دارید انجام دهید. به عنوان مثال، شما می توانید فروشگاه آنلاین کامل به تناسب نیازهای خود را ایجاد کنید.

این سیستم 100٪ رایگان است بوده و پرستاشاپ هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد کرد.

شما می توانید به یک جامعه گسترده از این سیستم دسترسی داشته باشید. پرستا شاپ علاقه مندان مشتاق بیشماری در سراسر جهان دارد. اگر مشکلی دارید، فقط به انجمن پشتیبانی آن ملحق شده و سوالات خود را مطرح کنید.

معایب:

شما برای میزبانی فروشگاه پرستاشاپ، نیاز به هاستی در این زمینه و سازگار با آن را دارید.. برای این منظور شرکت های مختلفی وجود دارند که این خدمات را ارائه می‌دهد

برای کار با این سیستم نیاز به تخصص فنی مختلفی وجود دارد. ممکن است به کمک یک توسعه دهنده نیاز داشته باشید تا به شما کمک کند. هنگام رفع مشکل، ممکن است به شخصی نیز احتیاج داشته باشید که بتواند قسمت فنی را مدیریت کند.

مجنتو

Magento یک پلت فرم تجارت الکترونیک پیشرفته است. این سیستم نیز نسخه رایگان ارائه می دهد. این فروشگاه سازسالهاست که در حال پیشرفت و فعالیت بوده، بنابراین برای شما یک راه حل قابل اعتماد خواهد بود.این سیستم دارای گزینه های تجاری و پولی برای شرکت هایی با درآمد بزرگ نیز ارائه کرده است.

مقایسه فروشگاه‌ساز‌های ووکامرس و مجنتو و پرستاشاپ و Shopify

مزایا:

ایده آل برای کسب و کار های فعال و بزرگ می‌باشد با این شرایط که اگر شرکت شما درآمد بالایی داشته باشد، Magento برای شما مناسب خواهد بود .در نسخه های تجاری هر دو قابلیت سطح بالا و پشتیبانی فنی خواهد شد.

شما می توانید کدهای این سیستم را گسترش دهید.همچنین شما می توانید اسکریپت ها را متناسب با نیازهایتان تغییر دهید، به این معنی که شما قابلبیت انعطاف پذیری برای رقابت در حال حاضر را دارید.

خصوصیات پیشرفته. مجنتو می تواند نیازهای مدل های کسب و کار پیچیده را تامین کند. شما چیزهایی مانند انطباق PCI و طرح های وفاداری مشتری را دریافت می کنید. همچنین برای کسب و کارهای که سریع رشد می کنند نیز مفید باشد.

معایب:

برای اکثر مردم این سیستم خیلی گران است و نسخه رایگان دارای چندین ویژگی کلیدی مورد نیاز برای کسب و کار بزرگ است. در عین حال گزینه های تجاری برای یک شرکت متوسط مناسب نیست. اگر شما فقط شروع و یا یادگیری، از مجنتو استفاده می‌کنید، به نظر ما این روش درستی نخواهد بود و توصیه نمی‌شود.

حساسیت فنی در این سیستم ضروری است. برای کار با مجنتو، شما نیاز به تخصص دارید. در واقع، بسیاری از شرکت ها یک تیم اختصاصی برای مدیریت فروشگاه های مجنتو خود دارند. پس می‌توان نتیجه گیری کرده که این سیستم کمی دارای پیچیدگی بوده و نیاز به متخصصانی در این زمینه دارد.

ووکامرس

ووکامرس ممکن است یکی از محبوب ترین فروشگاه سازهای  جهان باشد. این سیستم برای کار با وردپرس ساخته شده است. اگر شما به دنبال چیزی هستید که بتواند به تناسب نیازهایتان سفارشی‌تان پاسخ دهد، این سیستم بهترین انتخاب باشد. اگر شما قبلا یک کاربر وردپرس هستید، این یک راه عالی برای شروع کار با فروشگاه آنلاین است..

مقایسه فروشگاه‌ساز‌های ووکامرس و مجنتو و پرستاشاپ و Shopify

مزایا:

ایده آل برای افرادی که در حال حاضر با وردپرس آشنا هستند. از آنجا که وردپرس امروز محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا است، ووکامرس یک گزینه ایده آل خواهد بود.

این فروشگاه ساز یک جامعه بزرگ در اطراف آن وجود دارد. دارای یک انجمن جهانی در زمینه ساخت ووکامرس وجود دارد که شامل توسعه دهندگان و صاحبان کسب و کار است. این به این معنی است که شما پاسخ هر گونه سوال و یا موضوع  که ممکن است نیاز داشته باشید را پیدا کنید.

شما می توانید عملکرد آن را گسترش دهید. شما می توانید یک برنامه نویس را استخدام کرده تا قابلیت های اضافی را ایجاد کنید. همچنین بسیاری از افزونه های هستند که به ووکامرس افزوده می شوند، این افزونه ها شامل تجاری و رایگان می‌باشند.

شما این افزونه فروشگاه ساز را می‌توانید به صورت رایگان دریافت کرده و کار خود را شروع کنید.. هیچ هزینه ای یا هزینه عضویت وجود ندارد. فقط آن را دانلود کنید، نصب کنید، و فعالیت تجاری خود را شروع کنید.

معایب:

شما باید یک سایت وردپرس را برای این افزونه فروشگاه ساز میزبانی کنید. اگر تازه کار هستید، ممکن است برای شما این موضوع دشوار باشد.

نیاز به مهارت فنی مختلف وجود شده و این احتمال وجود دارد که شما در برخی از موارد به خدمات یک توسعه دهنده نیاز داشته باشید. در ابتدا نیازی نیست که نگران نباشید. همانطور که فروشگاه شما رشد می کند، شما باید بتوانید به آسانی فردی را در این زمینه استخدام کنید.

Shopify

Shopify به شما چند راه برای فروش محصولات خود را به صورت آنلاین ارائه می دهد. این لیست شامل ادغام با فیس بوک، سیستم POS و یک فروشگاه آنلاین میزبانی شده است. این یک پلت فرم ایده آل است برای شما که اگر یک مبتدی هستید. اگر شما نمی خواهید درگیر مسائل فنی شوید، این می تواند بهترین گزینه شما باشد.

مقایسه فروشگاه‌ساز‌های ووکامرس و مجنتو و پرستاشاپ و Shopify

مزایا:

Shopify باعث می شود تا آن را سریع و آسان برای شروع فعالیت خود استفاده کنید.  این پلت فرم برای حذف نیاز به دانش فنی طراحی شده است.

بسیار با رسانه های اجتماعی سازگار است. همانطور که می دانید، رسانه های اجتماعی نقش مهمی در تجارت الكترونیكی مدرن دارند. با Shopify، شما می توانید از طریق کانال هایی مانند فروشگاه فیس بوک خود یا پیام رسان فیس بوک محصولات خود را به فروش برسانید.

شما می توانید ظاهر فروشگاه خود را اصلاح کنید. اگر تمایل دارید، می توانید تغییراتی در ظاهر و موارد مختلف اعمال کنید. شما می توانید از قالب های رایگان و تجاری آن استفاده کنید. فروشگاه شما واکنش گرا خواهد بود و در همه انواع دستگاه ها به درستی نمایش داده خواهد شد.

معایت:

شما باید برای موارد مختلفی پرداخت انجام دهید. اگرچه شما می توانید از نسخه 14 روزه رایگان آن لذت ببرید، Shopify نیاز به پرداخت هزینه خواهد داشت.

همچنین شما نمیتوانید آن را در سرور خود میزبانی کنید. شما تنها می توانید نام دامنه خود را به فروشگاه Shopify متصل کنید، اما نه به هاست خودتان. اگر میخواهید کنترل کاملی بر فروشگاهتان داشته باشید، ممکن است از این سیستم ناامیدشوید.

همانطور که مشاهده کردید، انتخاب پلت فرم مناسب به طور عمده به نیازهای خاص شما بستگی دارد.

شما می توانید هر یک از راه حل های فوق را به صورت رایگان امتحان کنید، بنابراین لازم نیست هزینه ای برای بررسی این سیستم ها پرداخت کنید. خبر خوب این است که حداقل یکی از آنها امکان باز کردن یک فروشگاه آنلاین را فراهم می کند. گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید و بلافاصله شروع کنید!

امیدواریم برای بررسی های انجام شده توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین سیستم فروشگاه ساز برای راه اندازی فروشگاه مورد نظرتان یاری کرده باشیم.

چرا فایل های پرشین اسکریپت رایگان است؟

تمامی افزونه ها و قالب های موجود در پرشین اسکریپت به صورت کاملا اورجینال و بدون دستکاری تهیه می شوند و به اشتراک گذاشته می شوند. تمامی منابع و فایل های موجود در پرشین اسکریپت متن باز و بدون قفل گذاری می باشد و شما می توانید از سلامت کدهای درون سورس ها اطمینان حاصل کنید

برچسب ها: Shopify Shopify چیست بررسی فروشگاه ساز اینترنتی بهترین فروشگاه ساز فروشگاه ساز فروشگاه ساز اینترنتی پرستاشاپ ووکامرس مجنتو مزایا Shopify مزایا مجنتو مقایسه ووکامرس مقایسه ووکامرس و پرستاشاپ مقایسه ووکامرس و مجنتو

نظرات

0 0 رای ها
رأی دهی به مطلب
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات